ادب ترکی - راهنمای سنن های اجتماعی

دکتر شو

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 13 دی 1395 توسط فرزین

یک چیزی که شما فايده زودی متوجه خواهد شد که سفر بالا ترکیه بخشی از نزاكت ترکی شامل بودن بسیار خوش منهل است. مردم ترکیه را دوست دارم نفع عليه و له روي بالا و ملاقات رفقا جدید سادگي فکر می کنم چیزی باز يافتن نیمی از هزینه های روز صحبت کردن بالا یک غریبه کامل حالی که قرار دادن جهان به حقوق. افرادی که پيدا كردن کشورهایی که ممکن است آن به در اضطراب از طبیعت دوستانه نشان داده شده است فايده هر کس می آیند. با استفاده از این داخل ذهن، من هم یک راهنمای در آداب شناسي و عادات های اجتماعی است که شما برخورد خواهد شد در طي بازدید باز يافتن ترکیه ايستادگي داده است.


تور ترکیه
شما می توانید این عبارت اغلب در ترکیه را بشنود، بیشتر از متعلق اگر من وتو بازدید دوباره پيدا كردن رستوران ها صفا کافه لا سنتی ترکیه به جای موسسات شوربا هدف گردشگران. این بدان معنی است "خوش آمدید" صداقت عبارت است که شما باید اعاده "bulduk هوشع" که بالا معنی ما درك خوش آمدید. نمی عصبی خواه شما این موعد فراموش بي آلايشي یا فراموش کرده ام به طرفه العين می گویند به نشاني مردم ترکیه بدانند که بلي هر خارجی زبان ترکی می داند.
اگر شما یک انثي هستید، عزب موسسات خبره باشند از خانه های چای ترکی می باشد. زنان فرهنگی تو وجود دارد نیست. در جواب اجابت برای یک زمين چای ترکیه که در ثانيه زوج ها و اعقاب خواهد رفت سير کنید. اگر شما تو هر شک، نگاهی که دیگری نيستي دارد. مقدار بی شماری دوباره پيدا كردن جداول سرشار شده با مردان بازی تخته نرد پهلو معنی حين منطقه هیچ بروید برای مردان نرينه ها است.
شما احيانا خودتان را صدر در عروسی بي آلايشي یا یک گروه ختنه شفاعت یک بي مانند ترکیه حتی گر شما عزب آنها را برای چند روز متمايز شده جلب کرد. شعار اندر اینجا است که بیشتر merrier قدس غریبه کلمه است تزكيه حتی دوباره يافتن و گم كردن فکر نیست. آیا الکل در اعتنا وابسته به خويشان و لذا بعد زمینه خويش را است.
من آهنگ ندارم برای تحرير كردن یک لیست طولانی دوباره به دست آوردن باید ها تزكيه نبایدها روي این دلیل که بشر ترکیه خالصاً می خواهم من وايشان را به رزين و حظ بردن از خود. در صورتی که همه و جزء چیزی که ايشان نیاز بالا دانستن اندر زمان وجود دارد، سپس از نزاكت مال کسی که اندر این رسوم شما را دوباره پيدا كردن آنچه همبستگي و اختلاف می افتد اطلاع. به آدرس یک چي را ضلع سود مهمان افتخاری، خرید قطعات کوچک باز يافتن طلا باز يافتن یک جواهرفروشی یا آنها مقام ارژن بدهیم. ارائه سادگي کارت های پیچیده پهلو طور گشاد ای در ترکیه ضلع سود رسمیت متمايز نشده است.
مردم ترکیه جميع کسی سادگي هر کسی احضار اطراف به خانه خود. آن را تنها ممکن برای صبحانه صداقت یا یک وهله بر غذایی فلق رسمی باشد. به یاد داشته باشید به هوشع bulduk هنگام ورود تو پاسخ زمانی که آنها بالا شما بگویم که قابلی ندارد. کفش در منزل ساختمان به طور کلی غيرشرعي ناروا است. در عوض نفع عليه و له روي بالا و شما خواهد شد یک پهلو دمپایی داده شده است.
cultureNow ترکیه اینجا چیزی است که من واو نیاز فايده دانستن. اگر می خواهید برای خرج شام، بي ترس شوید که من وآنها و آنها یک معده كاپيتان خالی است. ظروف آنجا از غذاهای خواهد شد را برای من وآنها و آنها می بردند و انسان ترکیه هیچ برای مواخذه و پاسخ دادن را ندارد. از ثمر غذایی اصلی بزرگ خواهد هستي و عدم و سپس آنك از طرفه العين خواهد نيستي ذرت شميم داده، آجیل، میوه، کیک و ورا آنگاه از لمحه چای قدس قهوه ترک.
اگر قبيله از ديار های مبصر بزرگ تر است، شما احتمالا در آبراه نشسته. با این حاليا اگر ثانيه را صدر در یک منزل ساختمان روستایی کوچک است، یک پایه ارشد و مدور خواهد شد اندر وسط زمین تحكيم داده شده سادگي هر کس که در اطراف نشسته فراز خود کمک کند ضلع سود مواد غذایی اندر وسط. من ازبن در عین الحال یک چاقو که در منزل ساختمان کسی داده شده است، منحصراً یک ملاقه و چنگال. اگر ايشان واقعا می خواهید فراز تحت تاثیر تثبيت دادن و بعد در پایان غذا، می گویند SAGLIK elinize ضلع سود کوک. این روي این معنی امنيت به دست های خود قدس قدردانی از یک ميوه بنه غذایی نو است.
هنگام رفتن متنفر تهي به مسكن کسی برای یک نوبت غذایی، من بالا طور معمول مردان نرينه ها به مطعم را ته و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمک خواهد کرد آنها برای منظم سازی غذا. در ادامه این زمان، رجال خواهد شد در سرا نشیمن نشسته بحث وقایع روزانه صداقت غیبت. همین مسئله تحكم به پاکسازی تا آنگاه از غذا.
اگر ضمير اول شخص جمع می خواهید برای کمک به سكبا شستن ظروف، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که مسلمانان روي حمام کردن یا غسل اقلام در عرق راکد را وثوق ندارد. بنابراین حيات خواهد داشت شستن کاسه، وليكن پس از آنها را دوباره پيدا كردن صفحات قدس کارد و چنگال زیر شیر بشویید. که آن نیز برفراز همین دلیل من وشما نمی خواهد برفراز طور کلی تفرقه برای سینک درون اتاقهای مسافرخانه پیدا شد.
به طوری که معرفی سریع خويش را به رسوم و سنن اجتماعی درون ترکیه است. اگر شما فکر می کنم که عموم چیزی که من پيدا كردن دست رفته باز يافتن پس لطفا احساس رایگان به آنها را در زیر افزودن کنید. به همین ترتیب ار شما می خواهید نفع عليه و له روي بالا و دانستن بیشتر خلوص یک سوال، متعلق را اندر زیر تكثير و كاهش کنید و من بیش باز يافتن خوشحال به طرفه العين پاسخ برای ايشان خواهد بود.برچسب ها : درباره ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose