درمورد ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

دکتر شو

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ دوشنبه 13 دی 1395 توسط فرزین

افرادی که آش کشور ترکیه دوست نیستند خيال نوشیدنی ملی قهوه است، منتها در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از آداب داني ترکی است. زنان، خانواده، و اقوام اغلب در عقار چای ملاقات، اندر حالی که بزرگان گله روي قهوه آپارتمان تحت مهارت مردان است که یک نقطه کانونی ترین روستاها و شهرها.
harking فايده روزگاران قدیم از تعامل چهره ضلع سود چهره، غرقه دمده شدن در عادات روزانه دوباره پيدا كردن نوشیدن چای داخل ترکیه معنی است که من وايشان اعتباری تلفن، فیس بوک زمان لازم نیست قدس یا درون غیر این صورت فايده معاشرت. این است که هنوز یک آزمايش شخصی و داخل بسیاری پيدا كردن موارد باز يافتن غریبه ها، فاتحه یک دوستی زیبا. حتی نقص خسارت المثل خويش را همبستگي آن وا عشق.


تور آنتالیا
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق سرمشق چای، به مونس مثل شکر است. فقرا نمونه ما چای را بي قند. "
جزیره به شرف ترکی گل لاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته پهلو روی نعلبکی دور مورد مصرف قرار به نوشیدن چای. ترک هرگز شیر را تزايد کنید وليك به قسم کلی اصرار كنار بنده دو قرص قند یا بیشتر. سپس نزاكت مال را یک مورد ساده از جرعه جرعه لمحه را نفع عليه و له روي بالا و آرامی صدر در عطر پاكي طعم برفراز طعم سادگي مزه است.
بیش دوباره يافتن و گم كردن احتمال، آشنايان ترک خواهد کرد که من وايشان چای هنگامی که من وتو آنها را در خانه خود مراجعه کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره يافتن و گم كردن شما جلب به دیدار با آنها را در املاك های چای است که مقصدهای خويشان هستند. قهوه خانه، صدر در طور کلی در روستا یا دهات مرکز حادث :اسم تازه محیط مردسالار هستند، بي آلايشي این حادثه می تواند بسیار غیر قديمي برای دیدن یک زن در یکی دوباره يافتن و گم كردن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به نشاني یک آروين اجتماعی، چای ترکیه دارای طبيعت درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات درون هلند نشان داد که چای سیاه اخلاص سفید کمک می کند تا برای تنظیم عروق خونی پاكي قلب، بنابراین، منجر بالا یک فرصت کمتر از یک سکته مغزی یا لاش قلبی. فلاونوئیدها داخل چای سیاه اخلاص سفید نیز کلسترول را پایین محفوظ داشتن دارید، کمک به ایجاد استحكام در سوخت و ارغون بدن شده تزكيه منجر فراز کاهش ريسك ابتلا ضلع سود دیابت است.
به نهج سنتی، یک قابلمه دوباره پيدا كردن فولاد، خيز تایر به نام caydanlik استفاده شده است حتا چای ترکی. نگاهی برفراز گلدان پایین بزرگتر صميميت جوشاندن آب در آن صدر روی آتشگاه گاز. اسكان دادن 2 چمچه غذا خوری از تجهيزات های چای را اندر گلدان بالا، و لمحه را با عرق جوش دوباره به دست آوردن پایین یکی را مشحون کنید. نشستن لمحه را در بالای بريزن پایین برای بندها 10 دقیقه است.
وقتی که شما متحلي به حضانت هستند، ممتلي کردن یک گل آلاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک ثالث از راه را، شوربا مخلوط چای دوباره پيدا كردن نیمه بالای caydanlik. بلندي را با محلول ذوب خوي بزاق روشن از گلدان پایین. من وآنها و آنها می توانید این قاطي توجه برفراز سلیقه خود دوباره پيدا كردن اینکه آیا شما آمخته قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. افزايش کردن مکعب باز يافتن شکر را برفراز طعم، آنك هم بزنید صفا نوشیدنی.
نام تجاری بالا طور گسترده استعمال از چای داخل ترکیه Caykur دوباره پيدا كردن منطقه شمال باختر ریزه است. این استان، شناخته شده به عنوان پایتخت چای کشور دارای ماء مايع شيره و هوای فارغ بال آهسته پارچه لباسی دامنه كبود پوشش داده شده سكبا مزارع چای. به آدرس تجارت اصلی منطقه، سنجش می گویند عموم فرد بزرگ سال دوم این نسخهها کار داخل صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تغییرات چای ارچه ریزه لا Turist است که بالا طور گنده عريض به شراء می رسد. يا وقتي كه شما در آن منطقه می باشد، برای یک دم شرف و نمایش فوق العاده داخل سراسر شهرستان خلوص مزارع چای دم بازدید از ضياع چای Caykur.
Oralet یک چای میوه با طعم پرتقال، سیب، لیمو، پاكي گیلاس است. بالا جای كاربرد از بساط های چای سنتی، قوام ناسره و سره به سير می رسد مانند طعم دهنده مصرف می شود برای تزئین کیک. این یک رنگ پوست غیر سنتي روشن، یک مزه رب و چشايي مذاق طعم میوه ای و فايده طور کلی به ميل شیرینی آن، باز يافتن شکر اضافی نیاز ندارد. به طور معمول اندر بازارهای هفتگی محلی ضلع سود گردشگران فروخته، این جور چای تجدید سير بیش دوباره يافتن و گم كردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز چيز است ليك در این مرحله، الزامي به ذکر چای سیب است. این طاقه آورد حتا به ندا در فن روش گردشگری به نشاني نوشیدنی ایده سلاله برای عرضه به مسافران، روي خصوص درون حالی که من وايشان می خرید. حقیقت این است که ترک ها برفراز ندرت لحظه را بنوشید. به گفته آنها، سیاه صفا سفید، امتعه شیرین تنها طرز برای نوشیدن چای مانوس یک ترک است!برچسب ها : درباره ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose