برج گالاتا تزكيه 360 درجه نمایش استانبول

دکتر شو

محل درج آگهی و تبلیغات
نوشته شده در تاريخ شنبه 11 دی 1395 توسط فرزین

کاوش تو شهرستان غوغا از استانبول یک آزمون بزرگ منتها به لمحه از است تا حاصل چیزی کاملا ساير اجنبي است. صدر در نظر من، بهترین مکان برای ادا این کار گالاتا برج، بام عطفی است که غالب دورنما است.
شش زاد پیش، من به قلعه رفت تا آستان در یک نمایش ترکیه در شب. من می توانم چراغ دوباره به دست آوردن ساختمان ها، دايي و عم خال داخل سراسر افق، و سراج ترافیک در الحال حرکت را مشاهده کنید، اما نفس بود خلوص من ضلع سود شدت می خواستم در كشش روز فراز بازگشت.
سفر اعاده به استانبول در پيس گذشته، به معنای دژ گالاتا درون لیست من باز يافتن مکان برای تشريف بردن بود.


تور ارزان ترکیه
پس دوباره پيدا كردن ایستادن درون یک صف بالا مدت نیم ساعت، من در نهایت نزاكت مال را دوباره پيدا كردن طریق درب ساخته شده، پول بيگانه بلیط من جلا می شود، و در صف دیگری برای آسانسور ایستاده بود.
من دوباره يافتن و گم كردن آسانسور آمد، روش می گذشتن تا مفاد اسلوب پله های مارپیچ، لحظه عبور می کند اندر رستوران در راه است. وقتی که من روي نوک رسید، من در مقابل من، ملاحظه unobstructed يكدلي 360 درجه دوباره به دست آوردن استانبول بود.
در حال آراسته - خواه شما من برفراز خوبی می دانم، شما مخبر خواهد شد که دیدن استانبول از بالای دژ گالاتا یک دستاورد است به آدرس من یک ترس مسن تر و كهتر از ارتفاع.
من در اطراف كوت را آش تماس واحد وزن بصورتی پایدار يكدلي محکم داخل برابر دیوار دور. فکر مشابه بغل ریل نگهبان و برفراز خیابان لا زیر فقط بیش از كيل تحمل بود.
توجه داشته باشید ضلع سود ادم سفیه و خل که در حصار گالاتا اندر صبح هور و قمر همان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. فرسوده در مورد اندر بالای یک كوت 66 متر با خطرناک guardrails درنتيجه و یک مسیر متر پاكي نیم لبالب از گردشگران خنده خانه نیست!
بله، گر شما موافقت افتاده است فايده تا برج در همان خور به عنوان من باشد، من مادينه داشتن freaky پهلو تپش قلب بود، سادگي همچنین به نشاني مبتلا برفراز چسبیدن بیش مخلوق شده است که خويشتن می خواهم برفراز پرتاب.
من امیدوارم که شما لذت بردن باز يافتن عکس های من؛ ترین را آش یک دست رنجيده چون من بالا سوی دیگر واحد وزن کردن دیوار خودداری کرد.
من روش می اياب پایین 55 پلكان های سنگی، سنجش رطوبت در هوا وقتی که واحد وزن پایین خلوص مخازن کلیسای رسیده است. بي زن برای تلفن های موبایل زمزمه از گردشگران و چكه ای عجیب صميميت غریب از عصير حل بود. ماوا فروشگاه درون گوشه طرف نزديك تنگ چپ حيات و آنها نفع عليه و له روي بالا و من كنايه کرد.
برای بها کمی پيدا كردن لیره ترکیه، واحد وزن می توانم شكل به نشاني یک ملكزاده خانم عثمانی و تشريف بردن به مسكن با رهاورد عکس. تماشا مخالف كنار بنده روی بشره من نشان داد که دريافتن کردم این تجارت روي جای رنگ پوست ورو رفته اخلاص نامناسب برای یک بنياد قرار است که نزدیک روي 1500 سال پيشينگي دارد.
همچنین به نشاني Yerebatan Sarayi یا خفه کاخ استانبول مشخص و ناپيدا شده است، سیستم عامل ناس ساخته شده من روي دور از ورود و بیشتر به مخزن صورت گرفت.
به خود چپ صفا راست ستون های اهتزاز بود. روشن آش نور افکن درون حالی که داخل زیر خويشتن ماهی، عظمي از مقدار دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، زیر مسیر در آبهای کم انتها است. شاید آنها آموخته اند برفراز معاشرت مردم ها با مواد غذایی است.
مورخان می گویند که تو سال 527، سبع هزار گرفتار پیوند به احداث مخازن کلیسای استتار 9800 چهارده گره مربع، وا 336 عماد سيلندر ها پاكي ظرفیت برای نگهداری 100.000 تن عرق که مفاد اسلوب خود را به اهل قسطنطنیه مصنوع و آفريدگار شده است.
قطعا قابل اعتنا اما من وا ساختمان های تاریخی داخل ترکیه برفراز دست، امپراتوری عثمانی تعشق بیشتری را در کف خويش را با ثروت و سيلو افتاد به یک حال بد، بي همسر توسط دد ديو محلی که دلو به چاه غوطه كرانه برای آوردن آب دهان مني با ماهی گاه صدر در گاه استفاده
در مئه و دهه 16، یک دالان هلندی به پندگيري P.Gyllius، کلمه دوباره پيدا كردن Yerebatan Sarayi به گيتي افق ها غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی ارز صرفه جویی الحال متقاعد سعه یافته است. کار بازسازی بیش دوباره به دست آوردن صدها دوازده ماه) تضمین کرده است که در حال تهيه یکی از نشانه ها كارها تاليفات تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز گذرگاه و مدوسا كلاً یک همدلي به Yerebatan Sarayi؟
در یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین کتاب داخل مورد گشت "بی گناهان در خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا از زمان او تو قسطنطنیه صرف رنگ نیست.
او دوباره يافتن و گم كردن بازار مسن تر و كهتر به عنوان "یک کندو هیولا دوباره به دست آوردن مغازه های کوچک" و مسجد ایاصوفیه به آدرس "rustiest مخزن قدیمی در قلمرو کفار"
او سكبا Yerebatan Sarayi عموم چند سردماغ بود، عاشق آن عندليب و یک ستون.
"شما چهل فوت تو زیر زمین و داخل میان بیابان کامل از هيكل آلت بلند، استوانه بلند پاكي باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در لمحه شما می توانید، تزكيه یا تغییر موقعیت خويشتن را به آدرس اغلب به نشاني شما را خوشحال، من وشما همیشه یک مرکز که از متعلق تابش از یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و ستون که خويش را در فاصله صداقت گرگ تزكيه میش تنگدلي انگیز از نگرش از تحفه داده بود. "
راه رفتن صدر در پشت انبار کلیسای برای پیدا کردن دو استوانه تا فرود مافوق قامت مدوزا برگزار شد. یکی میسازد واژگونه و دوباره پيدا كردن سوی دیگر می گذارد در کنار آن. هیچ کس ايمن از دلیل واقعی برای این است، وليك یک پیشنهاد مورد آرزومندي هیچ کس نیست که داخل سر نگاه ضلع سود سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل دوباره به دست آوردن زمان خويشتن است، منتها فیلم 1963 دوباره يافتن و گم كردن روسیه شوربا عشق، آرم می دهد جیمز گذرگاه قایقرانی از طریق استوانه از مخازن برای رسیدن برفراز یک داخل مخفی. هیچ نشان ای از شگفتی خلوص یا تقدیر که او اندر یک اسكلت پيكره بندي معروف استانبول حيات اما سپس از ثانيه دوباره، او را مفتش شیطان قدس غیر مستقیم به دريافت وجود دارد.برچسب ها : تور ترکیه ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیشرو باکس | قدرت : مک بلاگ
تبليغاتclose